16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 57%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

Сухий чи не сухий закон?

 

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва в місті провела чергове засідання.

Сьогодні перед міської владою та підприємництвом на кону стоїть питання: заборонити продаж алкоголю після 21 години. Представники відділу споживчого ринку розповідають: подібний проект вони вже виносили на розгляд сесії ще у 2011 році, але тоді депутати не прийняли його. Нещодавно міський голова, дослухавшись до мешканців, вирішив заборонити продаж спиртного ввечері в усіх торговельних точках міста – від лотків і до супермаркетів.

На засіданні координаційної ради сумлінні підприємці – вони ведуть роботу в межах законодавства, мають ліцензії, сплачують податки. Вони обурені цим проектом найбільше – кажуть, підприємці, що працюють начисто, втратять прибутки, тоді як підпільники – підприємці незареєстровані і без ліцензій, навпаки, збагатяться. І просять - перш, ніж діяти радикально, залишити в місті тільки офіційні підприємства торгівлі.

У представництва громадськості інше бачення. Пан Бондаренко, який давно переслідує мету викрити та припинити роботу незаконних наливайок, вбачає в проекті результат.

Головуючий засідання, перший заступник міського голови також «ЗА» і навіть наводить приклад з особистого життя, який викликав певний ажіотаж.

Підприємці наголошують: це інтелігентні люди правил суспільства дотримуються, тоді як щирі шанувальники оковитої заборону продажу після 21 години проігнорують. Як казав народ: «свиня болото знайде». Підприємці наполягають на першочерговому впорядкуванні роботи так званих МАФів, а вже потім заборонах на продаж.

Після тривалих обговорень, пролунала пропозиція в разі прийняття рішення заборони продажу спиртного після 21-ї, відстежити дію цього рішення за пів-року і його ефективність.

Автор:  Анна Шостак

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.