-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Світові бренди відмовляються від хутра

Італійський модний дім Gucci з 2018 року відмовиться від використання натурального хутра в своїх колекціях. Про це заявив президент і головний виконавчий директор італійського будинку моди Марко Біццарі, повідомляє The Guardian.

"Ви думаєте, що натуральне хутро - це модно? А я вважаю інакше, тому ми відмовляємося від нього", - заявив Біццарі.

Хутра не буде вже в новій весняно-літньої колекції бренду 2018 року. Це стало можливим завдяки креативному директору Gucci Алессандро Мікеле, який працює в компанії з 2015 року. Бренду вистачить креативності, щоб успішно працювати з штучними матеріалами, зазначив Біццарі.

Компанія втратить щорічний прибуток від продажу хутряних речей в розмірі близько $ 12 млн, але завдяки новій екологічній політиці, зможе розширити аудиторію за рахунок молодого покоління, а крім того приверне до роботи креативну молодь, для якої важливим є захист тварин.

Весь хутряний одяг, створений брендом раніше, буде виставлений ​​на благодійний аукціон. Виручені від продажу кошти передадуть організації по захисту прав тварин Humane Society International and LAV.

За словами президента організації Кітті Блок припинення використання компанією Gucci хутра призведе до "ланцюгової реакції" в індустрії моди.

Gucci увійде в Fur Free Alliance - Всесвітній альянс проти хутра, в який входить більш ніж 40 організацій. Рішення про підтримку цього руху стало частиною десятирічного плану Gucci, який називається "Культура успіху".

Впродовж останнього десятиріччя бренди холдингу Kering, куди входить і Gucci, все частіше використовують штучні і синтетичні матеріали з гуманних міркувань.

Раніше, в 2016 році, італійський бренд Armani оголосив, що в своїх колекціях він більше не буде використовувати хутро.

Цього року Yoox Net-a-Porter Group, куди входять інтернет-магазини Net-а-Porter, Mr Porter, The Outnet і Yoox, заявили, що відмовляються від продажу хутряних виробів на своїх платформах.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.