-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Світовий банк підрахував кількість бідних в Україні

За межею бідності сьогодні живе 25% населення України. Як передає портал «Слово і Діло», про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

«Економічна криза, що почалася в Україні у 2014 році, призвела до того, що рівень бідності зараз вищий, ніж п’ять років тому. Якщо в 2014 році за межею бідності жили 15% населення України, то сьогодні – 25%», – зазначила Кахконен.

За її словами, економічний потенціал України вищий, ніж у таких країн, як Польща, Румунія, Грузія, Індонезія.

«В Україні найбільший у Європі запас родючої землі. Вигідне і її географічне положення на перехресті Європи та Азії. Однак державна політика в плані розвитку економіки відстала на 20 років. Якщо будуть зміни, зокрема, створять прозорий ринок землі, буде й стимул для підвищення стандартів життя», – додала Кахконен.

Вона зазначила, що Світовий банк із 2014 року вклав в Україну чимало коштів.

«Вкладено 5,5 млрд доларів, причому половина коштів – 2,5 млрд доларів – у різні інвестиційні проекти, плюс 2 млрд – на підтримку регіональних бюджетів для проведення реформ, ще 500 млн доларів – на поставку газу. На жаль, не всі ці гроші використані в повному обсязі, і ми чекаємо рішень від уряду України», – пояснила Кахконен.

Повідомлялося, що близько 12% опитаних українців вважають, що їм не вистачає коштів на купівлю продуктів харчування. У лютому Кабінет Міністрів затвердив план заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності. Разом з тим, Міжнародний валютний фонд не включив Україну до переліку країн, що розвиваються, з низьким доходом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.