-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 99%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Святкова програма до Дня захисту дітей

1 червня День захисту дітей. З цієї нагоди у місті заплановано безліч цікавих заходів. В день свята в центральному парку культури та відпочинку відбудеться міське дитяче свято. Дітлахів пригощатимуть святковим тортом, для них проведуть розважальну програму «Квест», конкурс дитячого малюнку. Буде організовано безкоштовне відвідування атракціонів дітьми пільгових категорій міста. Велика святкова програма з роботою різноманітних майстер-класів пройде в лівобережному парку міста.

З нагоди свята буде організовано вітання дітей, які перебувають у Дніпродзержинському спеціалізованому будинку дитини, проведення розважальної програми на базі відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Сім’ям, в яких виховуються діти-інваліди, прикуті до ліжка, і сім’ям, в яких виховуються двоє та більше дітей-інвалідів, буде надано матеріальну допомогу.

У закладах дошкільної освіти міста в День захисту дітей запланована загальноміська музично-розважальна програма «Подаруємо радість дітям». Для дітей, які відвідують позашкільні навчальні заклади, буде організовано змагання, екологічний квест «Усі барви літа дітям», конкурсно-розважальну програму  «Радість дзвінкого дитинства», свято «Зростаємо ми під сонцем України». Тематичні години спілкування, виставки, правові години, конкурси буде проведено протягом червня у Центральній міській бібліотеці ім. Шевченка, музеї історії міста, бібліотеках-філіалах.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.