-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Свято соціальних партнерів у центрі розвитку дитини №10

Сьогодні у центрі розвитку дитини №10 «Ластівка», що на лівобережжі, відбулося традиційне Свято соціальних партнерів. Цього разу воно було присвячено майбутньому Дню міста. На урочистий захід були запрошені почесні гості в особі очільника міста Андрія Білоусова, директора департаменту  з гуманітарних питань Тетяни Онищенко, депутата міської ради Сергія Миршавки. До закладу завітали директори шкіл партнерів, батьки, учнівська молодь та навіть юні кадети.  

Зустрічав високих гостей почесний караул маленьких кадетів та вихованців закладу. І малеча і дорослі були у піднесеному настрої та щиро вітали гостей.

Завдяки спільним зусиллям та відповідальності влади, садочок для малюків став значно кращім, поповнилася матеріально-технічна база, а до нового навчального року усі вікна закладу були замінені на металопластикові. Це стало можливим завдяки сприянню міської влади та підтримці депутата округу Сергія Миршавки. «За 34 роки існування навчального закладу дерев’яні вікна прийшли в непридатність. У минулому році з проханням допомогти вирішити питання щодо 100% проведення енергозберігаючих заходів до мене звернулися адміністрація дошкільного закладу та батьківський актив. Частину вікон замінили коштом батьків, 69 – профінансовано з міського бюджету  за моїми зверненнями», - розповідає Сергій Миршавка.


Також дитячому садочку депутат подарував безпровідні колонки з мікрофонами, аби свої свята малеча мала змогу проводити і на подвір’ї навчального закладу. З подарунками у вигляді канцтоварів приїхав і очільник міста.

Останнє редагування Четвер, 14 вересня 2017 16:26

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.