25°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Такого у Кам’янському ще не було

За ініціативи міського голови Андрія Білоусова у місті тривають роботи з модернізації транспортної інфраструктури.

У місті вже активно функціонує система стеження та GPS моніторинг громадського транспорту. Завдяки цьому і перевізники, і городяни мають змогу контролювати роботу автобусів в режимі онлайн за допомогою свого смартфона, встановивши спеціальний додаток EasyWay, або ж на моніторі, встановленому безпосередньо на зупинці. Також, на правобережжі міста встановлено інформаційні електронні табло, які відображають графік руху трамваю, температуру повітря та час. Минулого тижня таке табло встановили та запустили в роботу на лівому березі по бул. Будівельників (зупинка «Ринок»). На даний момент табло інформує про графік руху двох маршрутів – №12 і №4, але в подальшому цей список буде розширюватися. До кінця поточного року на лівобережжі планується встановити ще 4 таких табло. Всього по місту буде функціонувати 35 табло. Паралельно з цим до інформації на табло про рух трамваїв додадуться і графіки руху міських маршруток.

Точність даних про інтервал руху транспорту в Кам'янському на 95% відповідає дійсності. Беручи до уваги такі високі показники, було прийнято рішення запустити у Кам'янському додаток Яндекс. Транспорт.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день додаток працює лише в Києві, Житомирі, Коростені, Ужгороді та Кам'янець-Подільському. Таким чином, Кам'янське знаходиться в п'ятірці кращих. А от сусідні міста, зокрема Дніпро, за результатами такого моніторингу не набрали потрібних для запуску цього додатку показників.

 

Останнє редагування Середа, 23 листопада 2016 14:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.