-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Талановитим дітям Кам’янського вручили міські стипендії

Напередодні Дня захисту дітей у Кам’янському традиційно вітали учнів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які за підсумками навчального року досягли видатних результатів у навчанні та брали активну участь у громадському житті. Святковий захід був підготовлений службою у справах дітей міської ради.

Стипендії, квіти та солодкі подарунки найуспішнішим дітям вручав міський голова Андрій Білоусов.

«Хлопчики й дівчатка! Ми пишаємося вами і віримо, що кожен з вас знайде своє покликання в житті. Адже ви – майбутнє нашого міста і країни, і ми покладаємо на вас великі надії. Тому старанно вчіться, розвивайтеся, вірте в себе та підкоряйте нові вершини. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, добрих друзів, перемог на шляху до своєї мети. Щастя вам і успіхів у всіх починаннях!» – сказав міський голова.

Тепло привітав дітей і секретар міської ради Олександр Залевський. Він наголосив: серед учнів є як діти, що вже не в перший раз отримують стипендію, так і ті, що стали стипендіатами вперше. І ця винагорода, і суспільне визнання послужать для них гарним стимулом до подальшого успішного навчання.

Стипендія виконкому міської ради заснована в 1997 році для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які відмінно навчаються, беруть активну участь у громадському житті. Цього року її отримали 15 юнаків і дівчат – учні шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів міста.

У числі найталановитіших дітей міста – випускниця школи №29 Аліса Трембач. Дівчина подякувала батькам і вчителям за їхню допомогу, терпіння і підтримку протягом усіх одинадцяти років навчання.

«Ми також дуже вдячні міському голові Андрію Леонідовичу Білоусову за те, що він вірить у нас. Ми, діти, це дуже цінуємо, тому будемо старатися, вчитися і розвиватися, щоб виправдати всі очікування. Спасибі за підтримку!» – сказала випускниця.

Святковий захід завершився спільним фото на згадку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.