-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Тарифи на проїзд у громадському транспорті Кам’янського залишились без змін

28 березня у Кам’янському відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Питання, яке викликало найбільше дискусій і суперечок, – про підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у громадському транспорті, – зняли з порядку денного. Отже, тарифи на проїзд у місті залишаються такими ж, як і раніше, – повідомляє прес-служба міської ради.

На початку засідання члени виконкому розглянули кілька планових питань. Зокрема, взяли до відома інформацію про роботу зі зверненнями громадян у виконавчих органах Кам’янської міської ради в 2017 році та затвердили підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств міста комунальної форми власності за минулий рік.

Виконком прийняв рішення про черговий призов громадян міста на строкову військову службу, затвердив заходи з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. Також внесено зміни до складу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, міської координаційної ради з безпечної життєдіяльності населення, комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міськради та координаційної ради у справах дітей.

На засіданні ухвалено рішення про створення дитячого будинку сімейного типу на власній житловій площі прийомної сім’ї подружжя Карвацького – Федоренко та влаштування на виховання і спільне проживання дітей. Затверджено також низку рішень про влаштування дітей до інших дитячих будинків сімейного типу в місті.

Виконавчий комітет розглянув житлові питання, підготовлені адміністраціями районів Кам’янського. Надано та скасовано ряд дозволів на розміщення зовнішньої реклами у місті, а також ухвалено блок питань у сфері комунальної власності та містобудування.

Крім цього, члени виконкому підтримали рішення про звільнення території міста від самовільно розміщених об’єктів сфери споживчого ринку, відпочинку та послуг. Згідно з ним, затверджено перелік із 35 тимчасових споруд, що підлягають демонтажу. Власникам цих об’єктів пропонується прибрати їх протягом трьох робочих днів із дня офіційного оприлюднення рішення на веб-сайті міської ради. В іншому випадку самовільно розміщені споруди будуть демонтовані працівниками комунального підприємства «Благоустрій».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.