-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 26.93   EUR 30.33
Новини 24

Театр запрошує кам'янчан на «узвар малосольних водевілів»

Недавня прем'єра Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки – узвар малосольних водевілів «Самограй з перцем «ЮКРЕЙНІЕНДРІМ'S» – викликала багато суперечок у середовищі театралів.

Як зазначає керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Федорова, одні сприймають новий спектакль із захватом: захоплюються чудовою грою акторів, сміливим режисерським задумом, актуальністю порушених проблем нашого суспільства, музикальністю. Інші ж відчувають після вистави якийсь душевний дискомфорт: як же так, весь спектакль сміялися і веселилися, чому ж після дегустації цього водевільного коктейлю залишився виразний присмак гіркоти?

«Хотілося б зазначити, що за зовнішньою легкістю і безтурботністю сценічного дійства вдумливий глядач не може не відчути глибинну режисерську думку – наш талановитий, співучий, працелюбний народ гідний кращої долі», – поділилася враженнями журналіст Світлана Луньова.

В одному з інтерв'ю про «Самограй з перцем» його постановник, заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун сказав так: «У виставі ми не завжди будемо українців по головці гладити. Коли треба, то й проти шерсті рукою проведемо. Але й на серйозні теми не хочеться говорити з серйозним виразом обличчя. Бо кому це цікаво?».

Ну, а скласти власну думку про цю неординарну виставу ви зможете, тільки побувавши на ній. Найближчий показ – 20 січня, не пропустіть!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.