0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 16.09 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Терміново потрібна допомога!

Микита Тихонов потребує допомоги усіх небайдужих городян! 4 грудня о 16-50 по проспекту Свободи, 16-річного хлопця збив автомобіль. Наразі Микита 15 днів в стані коми, знаходиться в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні. Медики поставили хлопцю чисельні діагнози: важка проникаюча черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, деморагічне джерело лівої тім’яно-потиличної долі, суборахноїдальний крововилив, пневмоцифалія, забій лівої легені, набряк головного мозку, кома першого ступеня.

Щоденне знаходження Микити у реанімації обходиться у 2000 гривень. Мати хлопця, яка виховує його без батька, звертається до небайдужих городян за допомогою. Якщо хтось став свідком дорожньо-транспортної пригоди 4 грудня по проспекту Свободи, прохання звернутися за телефонами 097 296 53 98 або 067 713 37 49. Допомогти врятувати життя Микити може і фінансова підтримка. Номер картки мами Тихонової Вікторії Сергіївни: 4731219101931099.

1 коментар

 • danik_shalom@ukr.net
  danik_shalom@ukr.net Середа, 21 грудня 2016, 05:43 Коментувати

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
  Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.