25°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.18   EUR 32.98
Увійти

Третій маршрут шкільного автобусу

З початку навчального року в Кам'янському затверджений і успішно діє новий маршрут шкільного автобуса. Школярам, ​​які проживають у селищі Світле та колишньому радгоспі «Дзержинець», більше не доведеться ходити пішки по три кілометри або їздити в переповненому громадському транспорті, щоб потрапити на заняття. Щоранку дітей забирає від дому та підвозить до навчального закладу спеціальний шкільний автобус.

Програма «Шкільний автобус», за ініціативою міського голови Андрія Білоусова, була затверджена на сесії міськради на початку цього року. Програма комплексна і передбачає поетапну реалізацію. Розрахована вона на школярів, які проживають у найбільш віддалених районах міста: Романковому, на «6-й сотні», «55-му блочку», в селищі Карнаухівка, радгоспі «Дзержинець», селищі Світле, а також у селі Українка Криничанського району. Перший крок було зроблено в травні поточного року, коли автобуси почали перевозити учнів середніх загальноосвітніх шкіл №10, 35 та навчально-виховного комплексу №24, які проживають у районах «6-ї сотні» та «55-го блочка». А з вересня додався третій маршрут: перевозять учнів шкіл № 19, 37 і 42, які проживають в радгоспі «Дзержинець» і селищі Світле. Перевезення школярів здійснює комунальне підприємство «Трамвай». Для реалізації програми на підприємстві спеціально підготовлено три автобуси, найближчим часом до них додасться ще один.

 «Багато років нам з дітьми дуже складно було діставатися школи, особливо в негоду. Сьогодні ми своєчасно і з комфортом приїжджаємо на заняття. Спасибі, що дбаєте про благополуччя наших діток», – сказала представниця батьківського активу Світлана Кирильченко.

 «Наше завдання – створювати для вас гідні умови навчання, щоб ви здобували освіту в сучасно обладнаних, теплих і комфортних приміщеннях. Для того, щоб утеплювати будівлі міських навчальних закладів, ми активно працюємо над залученням європейських інвестицій. Дорогі діти, ви – наше майбутнє! Будьте здорові й щасливі», – сказав Андрій Білоусов.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.