Вітер: 30.58 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

Тріумфальна хода кам'янського спортсмена

Після повернення кам'янчанина Дмитра Чернова зі США, де він брав участь у складі національної збірної України в світовому кросі Націй, наш земляк виступив на Кубку України з мотокросу.

Фінал змагань пройшов на оновленій трасі в місті Буча Київської області. В об'єднаному заїзді класів МХ1 і МХ2 перемогу здобув майстер спорту міжнародного класу Роман Морозов. Його учень, майстер спорту Дмитро Чернов посів друге місце. Там же 18-річний студент Кам'янського індустріального коледжу виборов кубок України в класі МХ2.

За підсумками нинішнього спортивного року Дмитро також став переможцем першості України в класі МХ2 серед дорослих і МХ 250 (юніори).