-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

У будівлі Кам’янської міськради впровадить контрольно-пропускний режим

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова, у Кам’янській міській раді буде введено контрольно-пропускний режим. Такі заходи впроваджуються для забезпечення порядку пропуску та перебування осіб в адміністративній будівлі міськради як тимчасово, так і протягом робочого дня, підвищення захисту від можливих терористичних посягань.

Для здійснення контрольно-пропускного режиму будуть використовуватись: автоматизована система контролю та керування  доступом; арочний та ручні металодетектори; система відеоспостереження. Прохід працівників і відвідувачів до адміністративної будівлі здійснюватиметься через контрольно-пропускні пункти за встановленими безконтактними картками EM-Marine slim, а також іншими службовими посвідченнями. Особи, які залучаються до участі в нарадах та інших заходах, проходять до адміністративної будівлі за пред’явленням документів, що посвідчують особу, відповідно до списків, складених начальниками відділів, що їх організовують. Представники засобів масової інформації допускаються до адміністративної будівлі за редакційними посвідченнями штатного або позаштатного журналіста чи оператора.

Згідно з правилами перебування у міській раді не допускається вхід та присутність в адміністративній будівлі у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, з явними ознаками психічного розладу, в одязі, який суперечить вимогам суспільної моралі, з прихованим обличчям, із плакатами або транспарантами, що містять протизаконні гасла або заклики, а також з гучномовцями та пристроями, що посилюють шум.

Останнє редагування П'ятниця, 29 грудня 2017 15:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.