-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

У дитячих садках замінять іграшки

Найближчим часом в українських дитячих садках звичних пупсів замінять ляльками-мотанками та козаками. Міністерство освіти України вперше за останні 15 років рекомендувало адміністрації дошкільних установ переглянути перелік дитячих іграшок на балансі.

Згідно з рекомендаціями Міносвіти, звичні вже пупси планують замінити на козаків і ляльок-мотанок. Звичайні ляльки також нікуди не подінуться, проте їх переодягнуть в національні українські костюми. Також діти як і раніше зможуть грати з дзигою і неваляшками. А ось іграшкові м'ясорубки і телевізори рекомендують замінити на іграшкові комп'ютери, мобільні телефони, посудомийні машини, фотоапарати, мікроскопи.

Крім того, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти, в українських дитячих садках з'явиться більше розвиваючих ігор. Йдеться про набори карток для вивчення емоцій і почуттів, а також розвитку економічних навичок.

У список рекомендованих іграшок також додали розвиваючі килимки, різні м'які або магнітні конструктори, а також бізіборди - спеціальні конструктори для розвитку у дітей дрібної моторики.

Садкам, які мають достатнє фінансування рекомендують закупити різні сухі басейни, тренажери, батути, гірки та гамаки.

Також в освітню програму дошкільнят включили декоративний розпис і народні ремесла.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.