Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.83
Новини 24

У Дніпрі офісні працівники знущалися з сови

У Дніпрі червонокнижну сову сплюшку тримали в тісній клітці та довели до жалюгідного стану, розповідає видання «Днепр вечерний» із посиланням на «34 телеканал».

Рідкісного птаха придбали через Інтернет як презент директору фірми. Сова жила в офісі, на сніданок, обід і вечерю їй давали добових курчат. Через кілька місяців життя у клітці птах захворів.

У сови вибите пір’я на лобі, адже вона билася головою об клітку, а оперення дуже засмальцьоване через неправильне годування. Крім цього, у птаха деформовані кістки та дзьоб, а також порушене травлення. Для повного одужання сові знадобиться рік. Волонтери шукають птахові опікуна на час лікування.

«Це не папуга, сови повинні жити в природі. Сподіваємося, що з огляду на молодість тварини кістки ще вирівняються», – каже ветеринар Костянтин Подольний.

Наголошується, що такий випадок – не поодинокий. За словами волонтерів, браконьєри відловлюють птахів, крадуть пташенят із гнізд і продають потім в Інтернеті. Ціна пернатого подарунка стартує від 1000 гривень.

«Як правило, їх купують у якості іграшки, нічого не знаючи про утримання хижих птахів, і часто доля у них дуже сумна», – зазначає волонтер Катерина Конькова. Але довести, що це злочин, вкрай важко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.