25°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

У Дніпродзержинську обговорювали шляхи співпраці влади та громадськості

31 березня у виконкомі Дніпродзержинської міської ради відбувся круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад». У зустрічі взяли участь секретар міської ради Олександр Залевський, заступник міського голови Андрій Нестеренко, депутати міської ради та гості – представники Центру громадських ініціатив на чолі з головою цієї організації Віталієм Загайним.

Актуальні виклики, що постають перед місцевими громадами, потребують співпраці та взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування з одного боку та громадським сектором з іншого – такою була основна тема «круглого столу». Представники Центру ознайомили присутніх із низкою проектів, які мають на меті сприяння плідній співпраці громадськості й депутатського корпусу. Йшлося на зустрічі і про розробку майбутніх таких заходів.

Гості зазначили, що актуальні проблеми громад дуже схожі по всій країні, а інструменти їх вирішення теж подібні. Мета діяльності Центру громадських ініціатив – знайти механізми обміну досвідом та вироблення шляхів розв’язання нагальних питань, мотивувати до цього депутатів, посадовців, громадських активістів. Це дозволить, наприклад, Дніпродзержинську перейняти вже набутий досвід інших міст та адаптувати його до власних реалій, що значно легше, ніж робити все «з нуля».

Учасники зустрічі обговорили існуючі форми співробітництва, визначили перспективні напрями такої діяльності на практичному рівні. Наголошувалося, що зараз в Україні спостерігається підйом громадської активності, і цьому треба сприяти та допомагати – а без активного руху жодних змін не буде.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.