19°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 56%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.13   EUR 33.18
Увійти

У Дніпродзержинську пройдуть заходи до 30-х роковин Чорнобиля

Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про проведення у місті заходів, присвячених 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Напередодні річниці Чорнобильської аварії відбудуться збори та концерт у театрі ім. Лесі Українки, буде проведено акцію «Запали свічку» біля пам’ятного знаку «Чорнобиль – вічний біль України» на військовому кладовищі. 26 квітня відбудеться мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку, у храмах міста цього дня пройдуть панахиди та поминальні молебні.

Буде організовано відвідування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які перебувають на лікуванні у міській лікарні № 5 із врученням матеріальної допомоги, проведено обстеження житлово-побутових умов проживання інвалідів-чорнобильців 1-ї групи для подальшого вирішення їх проблем: поліпшення житлових умов, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, безкоштовними ліками, зубопротезуванням, засобами реабілітації, протезно-ортопедичними засобами.

Дружинам померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалим буде надано матеріальну допомогу за рахунок коштів міського бюджету.

Заходи з нагоди роковини Чорнобильської катастрофи висвітлюватимуться у засобах масової інформації, буде створено інформативні тематичні телепередачі, показано документальні фільми та відеоматеріали.

У територіальних центрах соціального обслуговування районів Дніпродзержинська пройдуть заходи з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Тематичні заходи, зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбудуться у вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладах.

У Дніпродзержинську проживає понад 1500 громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

 

Останнє редагування Вівторок, 29 березня 2016 10:22

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.