-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

У ДНУ підвищать якість освіти майбутніх програмістів

Факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара та громадське об’єднання IT Dnipro Community підписали Меморандум про співпрацю. Спільні зусилля спрямують на підвищення якості освіти, аби майбутні програмісти відповідали новітнім вимогам на ринку праці. 
У студентів факультету прикладної математики ДНУ збільшиться кількість годин з математики. Більш обізнаними вони мають бути й з англійської мови. Крім викладачів вишу, лекції читатимуть і самі роботодавці. 
Крім того, ІТ-компанії готують актуальні прикладні кейси, які студенти розбиратимуть під час проходження практики. 
«Для ІТ-компаній це реальна можливість вплинути на навчальний процес в довгостроковій перспективі. Прагнемо підготувати більш кваліфікованих спеціалістів. ІТ-сфера сьогодні дуже популярна, однак тут треба мати фундаментальні знання, – зауважив  виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев. – У найближчі роки перенасичення фахівців на ринку інформаційних технологій не передбачається. Навпаки, відчуваємо дефіцит кадрів». 
IT Dnipro Community – громадське об’єднання, яке нараховує майже 20 ІТ-компанії області. Свої зусилля спрямовують на розвиток галузі інформаційних технологій. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.