1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

У Кам'янському готуються до осінньо-зимового періоду

12 липня під головуванням міського голови Андрія Білоусова відбулося засідання штабу з питань підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Від якості робіт, виконаних у літній період, залежить весь майбутній опалювальний сезон, наголосив міський голова Андрій Білоусов та відзначив проблемні питання та першочергові завдання.

Про хід підготовки до зими доповіли директори комунальних підприємств «Тепломережі», «Міськводоканал», «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду», а також керівники Департаментів міської ради з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціальної політики.

Підприємство «Тепломережі» відзвітувало про те, що з 9 котелень, які на їх обслуговуванні, загальний відсоток готовності за обладнанням на сьогодні складає близько 60%. Така ж цифра і за профілактичними роботами мереж. Були невеликі затримки в процесі заміни трубопроводу, пов'язані із закупівлею нових труб, але на даний момент ці роботи вже відновлені. Проводяться поточні та капітальні ремонти резервних і основних котлів. У цілому, роботи йдуть згідно з графіком.

Житловий фонд Кам'янського готовий до опалювального сезону на 45%. Проводяться роботи з утеплення під'їздів, які включають у себе ремонт віконних рам і скління вікон.

Згідно з планом заходів із підготовки до зими підприємства «Міськводоканал», виконано ремонт та заміну 528 метрів мереж, ремонт із заміною запірної арматури виконаний на 50 одиницях. Ремонт і очищення колодязів заплановане в розмірі 580 одиниць, виконано 229. Ведуться роботи з підготовки водопровідних і каналізаційних насосних станцій з оформленням паспортів готовності. Загальний відсоток готовності підприємства – 43 %.

Підбиваючи підсумки наради, міський голова Андрій Білоусов доручив своєму першому заступнику Олександру Чернишову контролювати процес підготовки до зими об'єктів ЖКГ міста та раз на тиждень проводити наради у подібному форматі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.