-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 26.93   EUR 30.33
Новини 24

У Кам'янському розпочнуть реконструкцію Палацу тенісу

Будівля Палацу тенісу в Кам'янському експлуатується з 1973 року. За весь цей час тут не було жодного капітального ремонту. Цього року завдяки підтримці голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка з обласного бюджету виділено кошти на масштабну реконструкцію будівлі, повідомляє прес-служба міської ради.

У презентації проекту, яка відбулася 17 січня, взяли участь міський голова Андрій Білоусов, тренерський колектив, батьки спортсменів, представники спортивних організацій та громадськості.

Представник підрядної організації «Комунальник» детально розповів про майбутні ремонтно-будівельні роботи, передбачені проектом. Будівлю буде повністю відремонтовано, оновлено і утеплено фасад, встановлено металопластикові вікна, виконано ремонт холу і всіх внутрішніх приміщень, замінено всі комунікації. Підрядник також запевнив: підлогове покриття тенісних кортів відповідатиме всім сучасним вимогам, що дозволить проводити змагання навіть всеукраїнського масштабу. На виконання повного комплексу ремонтно-будівельних робіт знадобиться близько семи місяців.

Під час обговорення проекту було досягнуто домовленостей усіх сторін із деяких спірних питань. Більшою мірою вони стосувалися безперервного тренувального процесу. На прохання представників батьківського комітету початок реконструкції перенесли з січня на 15 березня. Це дасть можливість спортсменам повноцінно підготуватися до змагань найвищого рівня. Були враховані інтереси і тих спортсменів, які займаються тут ігровими видами спорту. Для цього в центральному спортивному залі буде передбачено розбірне підлогове покриття, яке використовуватиметься залежно від потреб спортсменів.

«Палац тенісу – єдина у місті централізована спортивна база з підготовки тенісистів. Майбутня реконструкція дасть «нове життя» спортивній споруді, створить комфортні умови для спортсменів, сприятиме розвитку в місті масового спорту», – зазначив міський голова.

Останнє редагування Четвер, 18 січня 2018 16:22

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.