-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

У Кам'янському відкриють новий дитячий садок

Колишню шкільну майстерню 37 школи, де колись проходили уроки праці, переобладнали під дитячий садок. Його відкриття приурочать до Дня міста. Будівля простоювала тривалий час та не використовувалася за призначенням, тому було прийнято рішення реконструювати її під дошкільний заклад, який назвали «Квіточка».

5 вересня міський голова А. Білоусов приїхав на об'єкт з контрольною перевіркою. Загалом враження лише позивні, як будівля, так і прилегла територія зазнали кардинальних змін. Групи мають однакове затишне оформлення, відрізняються лише за кольором. Садок розрахований на 66 дошкільнят, а вже сьогодні його відвідує 38 малюків. Подвір’я також має сучасний оновлений вигляд. Із недоліків, як відмітив міський голова, був старий стовп, який треба прибрати та недостатня кількість лавок в альтанках. Зауваження були прийняті до уваги підрядною організацією і до офіційного відкриття, яке відбудеться 15 вересня, вони будуть виправлені.

Керівництво запрошує дітей до нового садочка і сподівається, що маленьким кам'янчанам тут буде комфортно, весело і цікаво.  

5 вересня міський голова А. Білоусов приїхав до навчального закладу з контрольною перевіркою. Загалом враження лише позивні, як будівля, так і прилегла територія зазнали значних змін. Групи мають однакове затишне оформлення, відрізняються лише за кольором. Загалом садок розрахований на 66 дошкільнят, а вже сьогодні його відвідує 38 малюків.

Подвір’я також має сучасний, оновлений вигляд.

Із недоліків, які відмітив міський голова, був старий стовп, який треба прибрати та недостатня кількість лавок в альтанках.

Зауваження, були прийняті до уваги підрядною організацією і до офіційного відкриття, яке відбудеться 15 вересня, будуть виправлені.

Керівництво НВК запрошує дітей до нового садочка і сподівається, що маленьким кам'янчанам тут буде комфортно, весело і цікаво.

Останнє редагування Середа, 06 вересня 2017 13:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.