28°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 42%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.43   EUR 30.83
Увійти

У Кам'янському затвердили план прибирання вулиць від опалого листя

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова, з 10 жовтня по 10 листопада в Кам'янському оголошено місячник із благоустрою.

17 жовтня Андрій Білоусов провів робочу нараду з даного питання. У нараді взяли участь заступники міського голови, голови адміністрацій районів, керівники структурних, комунальних підприємств і підрядних організацій.

Міський голова зазначив, що основне завдання місячника – своєчасне прибирання опалого листя з вулиць, парків, скверів, зелених зон, а також території житлового фонду, шкіл, дитячих садків і лікарень. Департамент ЖКГ розробив форму розподілу обов'язків по вулицях і ділянках, яку підписав і затвердив очільник міста.

У ході наради були узгоджені всі технічні та організаційні питання, що стосуються прибирання листя, його збору та вивезення на полігон твердих побутових відходів.

Усім міським службам, задіяним у місячнику з прибирання листя, необхідно буде щодня надавати інформацію про виконані роботи в департамент ЖКГ. За потреби строки місячника будуть продовжені.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.