Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

У Кам’янському ділилися досвідом успішного розвитку громади

24 лютого в Кам’янському відбулася зустріч голів об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Дніпропетровської області з керівниками робочої групи із обміну успішним досвідом розвитку громад, повідомляє прес-служба міської ради.

У заході взяли участь голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, керівник секретаріату Дніпропетровської обласної партії «Солідарність» – БПП Сергій Проценко, керівник програми Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) В'ячеслав Липецький, директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу з інформативними доповідями головних спікерів, які відповідали на всі запитання учасників. Основна мета заходу – показати перспективи та нові можливості для ОТГ у 2018 році.

У своєму виступі Гліб Пригунов зазначив: справжній керівник вибудовує систему управління таким чином, щоб вона працювала незалежно від його особистої присутності.

«Вам необхідно думати про розвиток своїх територій. Створювати стратегії та формувати команди, щоб у них були проектні менеджери та висококваліфіковані фахівці, які зможуть створити умови для розвитку ОТГ, залучити міжнародні інвестиції та грантові кошти на реалізацію великих проектів. І, безумовно, потрібна впевненість у тому, що все вийде», – наголосив голова облради.

Першим зі спікерів слово взяв Кам'янський міський голова  Андрій Білоусов. У форматі фото- та відеопрезентації він розповів про успішно реалізовані у місті проекти, поділився досвідом комплексного розвитку міської інфраструктури та всіх сфер життєдіяльності.

У своїй доповіді міський голова висловив низку технічних рекомендацій для ефективної роботи в умовах децентралізації та у сфері залучення багатомільйонних європейських інвестицій, спрямованих на реконструкцію бюджетних закладів. Також він згадав про інноваційні напрацювання, які вдалося швидко й успішно реалізувати. Це, зокрема, створення трьох сучасних Центрів надання адміністративних послуг, впровадження сервісу «Мобільний офіс», який є унікальною розробкою міських фахівців.

Андрій Білоусов подякував керівництву області за всебічну підтримку і допомогу у вирішенні багатьох питань. Він також наголосив, що розвиток Кам’янського – результат ефективної взаємодії всього депутатського корпусу, підприємств, служб і організацій.

Обсяг робіт, який вдалося виконати у місті за останні два роки, справив на гостей сильне враження.

Голова Томаківської ОТГ Іван Калашник зазначив, що йому імпонує політика міського голови Кам’янського.  Особливо важлива, на його погляд, підтримка молоді та розвиток спорту, адже на сьогодні в Україні діє безвізовий режим, і молодь активно виїжджає за кордон.

За словами голови Іларіонівської ОТГ Дмитра Екзархова, обмін практичним досвідом дуже цінний: «Якщо ми йдемо шляхом розвитку самі – це тривалий процес, але коли ми спілкуємося з людьми, які вже успішно пройшли цей шлях, то істотно скорочуємо час. Люди втомилися чекати, вони хочуть бачити зміни вже зараз. Кам'янське – це реальний показник успішних дій від теорії до практики».

Під час заходу Олена Тертишна розповіла про ключові елементи земельної та медичної реформ. Презентувала інноваційний проект «SMART громада»: інструменти розвитку можливостей громад.

Усі учасники зустрічі мали змогу поділитися досвідом роботи і висловити свою думку з того чи іншого питання, дізнатися про нові можливості, отримати консультації та практичні рекомендації для успішної діяльності й вирішення завдань, важливих для населення.

Останнє редагування Понеділок, 26 лютого 2018 11:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.