-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 26.98   EUR 30.43
Новини 24

У Кам’янському хочуть підвищити ефективність оздоровлення городян

Комплекс заходів із надання путівок на реабілітацію, санаторно-курортне лікування та оздоровлення мешканців міста обговорили 19 лютого у Кам’янському, передає прес-служба міської ради.

Робочу нараду з цього питання провели міський голова Андрій Білоусов та начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Борис Мазур. У нараді взяли участь заступники міського голови, начальники управлінь соціальної політики і охорони здоров’я міської ради, а також головні лікарі медичних закладів міста.

Відкриваючи нараду, Андрій Білоусов зазначив, що натепер показник видачі путівок у Кам’янському перебуває на дуже низькому рівні, тому необхідно організувати роботу із забезпечення городян санаторно-курортними путівками для оздоровлення якомога більшої кількості людей.

Як доповіла представник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Вікторія Соколенко, відповідно до Закону України №1105 «Про обов’язкове державне страхування» за рахунок коштів Фонду здійснюється фінансування витрат, пов’язаних із санаторно-курортним лікуванням працевлаштованих громадян, які втратили працездатність на підприємстві внаслідок виробничих травм, професійних захворювань тощо. Страховка покриває 100 відсотків витрат на проходження відновного лікування. Вона включає проїзд, проживання, реабілітаційне, амбулаторне та стаціонарне лікування основного захворювання, а також витрати, пов’язані із закупівлею медичних препаратів.

Для того, щоб людина отримала відповідне лікування, медичний заклад повинен проінформувати робочий орган Фонду про страховий випадок пацієнта, який має свідчення для проходження реабілітації.

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. Тривалість лікування становить від 10 до 24 днів.

Під час наради обговорювалися питання взаємодії медиків і фахівців Фонду. У форматі відкритого діалогу було сформовано механізм замовлення та поширення путівок.

Борис Мазур наголосив, що Фонд соціального страхування представляє інтереси держави і має на меті поліпшити ефективність надання послуг, а також збільшити кількість осіб, які зможуть оздоровитися на базі санаторіїв.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.