Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

У Кам’янському нагородили тренера з художньої гімнастики

З 9 по 13 лютого в Кам’янському на базі Палацу тенісу СК «Прометей» пройшла відкрита першість з художньої гімнастики «Сніжинка-2018». Спортивний захід проводиться в місті щорічно вже 12-й раз поспіль, повідомляє прес-служба міської ради.

Сьогодні, 20 лютого, міський голова Андрій Білоусов у присутності депутата міської ради Євгена Китаєва і начальника відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міськради Анатолія Івашини урочисто вручив Подячний лист засновниці турніру – тренеру відділення з художньої гімнастики ДЮСШ №4 Інні Козбановій.

Від імені всіх кам’янчан і від себе особисто міський голова подякував тренеру за організацію і проведення турніру «Сніжинка-2018», який пройшов на найвищому рівні та зібрав понад 300 учасників з різних міст України. Андрій Білоусов наголосив на досягненнях і талантах наших гімнасток, які посідають призові місця і демонструють високі спортивні результати на всеукраїнських змаганнях.

«Спасибі за те, що розвиваєте в Кам’янському такий чудовий вид спорту, як художня гімнастика. Популяризація спорту серед молоді – один із пріоритетних напрямів у роботі міської влади, тому ви завжди можете розраховувати на нашу всебічну допомогу і підтримку!» – сказав міський голова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.