-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

У Кам’янському підтримали реконструкцію Палацу тенісу

Таке рішення було прийнято за підсумками громадських слухань з питання реконструкції Палацу тенісу СК «Прометей», які відбулись 5 квітня.

Раніше початок робіт відкладався через низку розбіжностей. Внаслідок цього місто мало не втратило нагоди провести реконструкцію аварійної будівлі, де зможуть повноцінно тренуватися і проводити змагання не тільки тенісисти, а й представники інших спортивних напрямів.

Громадські слухання відбулися за участю міського голови Андрія Білоусова та його заступників. Висловитися прийшли понад 200 громадян, серед яких – керівники спортивних федерацій, представники спортивної громадськості, мешканці міста.

На початку обговорення шляхом голосування було обрано голову зборів – начальника відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолія Івашину, а також секретаря і членів лічильної комісії. Ухвалили й запропонований порядок денний.

Перед присутніми виступив міський голова. Він зазначив, що будівля введена в експлуатацію у 1973 році та з тих пір жодного разу капітально не ремонтувалася, тому втратити нагоду відновити за кошти обласного бюджету Палац тенісу, стан якого є передаварійним, буде нерозумно.

Представник підрядної організації відповів на запитання щодо реалізації проекту. Спортсмени-тенісисти, які виступали проти проведення ремонту, наголошували, що їх не влаштовує якість передбаченого підлогового покриття.  Підрядник запевнив, що в проект було внесено зміни, і покриття буде сертифікованим та відповідатиме всім міжнародним вимогам.

За підсумками зборів більшістю голосів громадськість підтримала резолюцію, в якій зазначено, що місто має велику потребу в цьому об’єкті, тому необхідно негайно розпочинати його капітальний ремонт.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.