-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

У Кам’янському планують реалізувати низку екологічних проектів

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського на 2018 рік передбачає реалізацію кількох природоохоронних проектів.

Загальним результатом цієї роботи має стати зниження обсягів забруднюючих речовин, які потрапляють у стічні води, на 4,5%; скорочення відходів у сховищах промислового складування – на 4,6%; ліквідація несанкціонованих звалищ; продовження реалізації проекту з екологічно безпечного зберігання відходів і ліквідації шламонакопичувачів у балці Ясиновій з обсягом фінансування 30 мільйонів гривень з державного бюджету.

У 2018 році заплановано здійснити кілька природоохоронних заходів за рахунок коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища. Це, зокрема, створення системи комплексного екологічного моніторингу міста, селищ Таромського і Сухачівки, на території впливу хвостосховищ (радіоактивних відходів колишнього ПХЗ) – з обсягом фінансування 2,8 млн грн. Місто продовжить очищення лівобережного дренажного каналу (500 тис. грн.) та проведення заходів щодо захисту населення від факторів радіаційного забруднення в зоні впливу хвостосховища по вулиці Кодацькій (500 тис. грн).

Джерело: Прес-служба міської ради

Останнє редагування Середа, 10 січня 2018 16:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.