-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

У Кам’янському презентували програму розвитку Центру молодіжних ініціатив

Захід пройшов 29 жовтня на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості імені О. Кошового. У залі зібралися активісти молодіжного громадського руху.

На зустріч з ініціативною молоддю Кам'янського прибули міський голова Андрій Білоусов, народний депутат України Олександр Дубінін, радник губернатора Дніпропетровської області Сергій Проценко, депутати міської ради, представники всеукраїнських громадських організацій, які працюють у сфері реалізації молодіжної політики.

Учасники Центру виступили з роз'яснювальними доповідями, розповіли про перспективи і напрями своєї майбутньої діяльності.

«Створення Центру молодіжних ініціатив стане майданчиком для вашого спілкування, підвищить рівень комунікації між владою і молоддю. Проект потрібен місту. Ми хочемо чути ваші ідеї та будемо прагнути підтримувати їх практичну реалізацію», – сказав міський голова.

Центр молодіжних ініціатив функціонуватиме як комунальний заклад. Долучитися до команди молодих активістів зможуть усі городяни у віці від 18 до 35 років.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.