Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.73
Новини 24

У Кам’янському продовжують відновлювати зовнішнє освітлення

З початку травня на житловому масиві Дніпробуд у Кам’янському велися роботи з відновлення зовнішнього освітлення. Нові залізобетонні опори встановили одразу на трьох вулицях, зокрема й Освітній, де розташовані два дитячих садки, школа і технікум.

21 травня об’єкт з інспекцією відвідав міський голова Андрій Білоусов.

За словами керівництва ТОВ «Горсвет», за цей час було встановлено 30 стовпів, змонтовано понад 50 світильників, протягнуто близько 2 тисяч метрів нового кабелю. Роботи велися відразу на трьох вулицях: Освітній, Кармелюка та Квітів. Усі вони були без освітлення понад 20 років, а на вулиці Кармелюка ліхтарів взагалі не було ніколи.

Нові опори і світильники встановили й по вулиці Енергетиків. Торік освітлення тут відновили до перетину з вулицею Кармелюка, а цього року роботи завершили, провівши світло до вулиці Семашка.

«На сьогодні вся територія житлового масиву Дніпробуд повністю освітлена. Продовжуються роботи з відновлення зовнішнього освітлення, зокрема й там, де його не було десятки років. На цей рік заплановано відновити мережу на 100 вулицях і у понад 100 дворах. Наше завдання – повністю вирішити проблеми із зовнішнім освітленням міста», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.