-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 26.98   EUR 30.43
Новини 24

У Кам’янському скаржаться на нестачу лікарів

Запровадити в Кам’янському ставки лікаря-алерголога для надання необхідної допомоги городянам – таке звернення місцевого жителя було оприлюднене 28 лютого на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Нещодавно стикнувся з проблемою – виникла алергія, сип, температура й всі інші супутні симптоми, почав шукати лікаря за профілем, і ось…

Виявилось, що в нашому місті є лише один-єдиний алерголог, який приймає у Сімейній поліклініці, на платній основі. Я туди, а мені: «У лікаря запис до п'ятниці 16.00». До речі, це був понеділок! Кажу: вже декілька разів швидку викликав, а диспетчер все твердить «Запис».

Так ось і сама суть проблеми: у промисловому центрі нашої країни, де багато діючих заводів, надмірних викидів і т.д., лише один алерголог, і того собі може дозволити не кожний!

Рішення. У місті Кам'янське необхідно створити ставки, якщо їх дійсно не існує, та відкрити конкурс на посаду лікаря-алерголога й відібрати кваліфікованих спеціалістів до 1-ї та 3-ї поліклінік міста.

Це будуть лікарі, які доступні усім верствам населення, приймають на постійній основі й отримують за це зарплатню.

Міська рада та Управління охорони здоров'я мають на це повноваження.

Це я вже не кажу про усі аналізи й супутні процедури, які також у платних лабораторіях, і які також необхідно запровадити у поліклініках», – зазначає мешканець міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.