-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

У Кам’янському стартує Конкурс громадських проектів

У Кам’янському впроваджується Бюджет участі – новий та перспективний напрям громадської ініціативи, що дозволяє мешканцям впливати на розподіл та витрачання коштів міського бюджету шляхом підготовки та подання громадських проектів.

У березні цього року мешканці подали свої проекти, в яких вони визначили основні пріоритети та бажаний стан розвитку Кам’янського, зосередили увагу на першочергових, на їх думку, заходах із розбудови міста.

Після цього проекти були направлені на наступний етап – здійснення аналізу виконавчими органами міської ради можливості їх впровадження. До конкурсу допущено 60 проектів від мешканців.

Попереду – Конкурс громадських проектів, що триватиме з 25 червня по 15 липня. У ньому мають право взяти участь усі мешканці міста віком від 14 років.

Переможці Конкурсу будуть визначені автоматично електронною системою за кількістю здобутих від містян голосів у межах виділених міською радою 2,5 мільйонів гривень. Кожен мешканець міста, який бажає взяти участь у голосуванні, здійснює це особисто та виключно один раз.

Голосування за громадські проекти відбуватиметься двома шляхами та за умови обов’язкової ідентифікації особи:

- в електронному вигляді – шляхом авторизації через BankID або із застосуванням Електронного цифрового підпису (ЕЦП) чи іншого передбаченого методу аутентифікації на спеціалізованому інтернет-ресурсі;

- у паперовому вигляді – в пунктах голосування, розташованих в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та двох його філій на території Дніпровського і Південного районів міста.

Звертаємо увагу, що голосування, яке здійснюється у паперовому вигляді, закінчується за три робочих дні до завершення голосування за допомогою спеціалізованого інтернет-ресурсу, а саме 11 липня 2018 року.

Додаткову інформацію можна дізнатися на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Бюджет участі».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.