-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 16.09 km/h

USD 28.03   EUR 32.08
Новини 24

У Кам’янському створено комісію з питань захисту прав дитини

З метою соціального захисту прав та інтересів дітей, забезпечення реалізації права дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі міської ради.

Очолив комісію міський голова Андрій Білоусов, заступником голови комісії призначено секретар міськради Олександр Залевський. До складу комісії увійшли керівники служб у справах дітей міської ради та адміністрацій районів міста, Департаменту з гуманітарних питань міської ради, Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міськради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники правоохоронних органів та сфери охорони здоров’я.

Комісія з питань захисту прав дитини є консультативно-дорадчим органом для координації діяльності органів місцевого самоврядування, державних структур та громадських організацій у сфері соціально-правового захисту дітей.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини; розгляд та подання пропозицій до індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, що перебувають у прийомній сім’ї чи дитячому будинку сімейного типу міста. Комісія визначає перелік суб’єктів соціальної роботи, що беруть участь у виконанні такого плану, забезпечує контроль за його виконанням.

Окрім цього, комісія з питань захисту прав дитини розглядатиме такі питання: влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей міста; утримання та виховання дітей у прийомних сім’ях, ДБСТ та виконання батьками-вихователями і прийомними батьками покладених на них обов’язків; розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку дитини, питань стосовно функціонування та припинення діяльності прийомних сімей та ДБСТ; питання щодо прав дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, підтримання контактів з батьками та іншими родичами (крім випадків, коли це може завдавати шкоди їхньому здоров’ю та моральному вихованню); інші питання, пов’язані із захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.