18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

У Кам’янському вчать бюджетників контролювати енергоспоживання

28 серпня у Кам`янському відбувся навчальний семінар для енергоменеджерів установ та закладів бюджетної сфери міста. Захід проходив з метою побудови у місті системи енергетичного менеджменту в рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» та Плану дій сталого енергетичного розвитку на період до 2020 року, повідомляє міська рада.

Під час тренінгу, проведеного розробниками «Інформаційної системи енергомоніторингу» (ІСЕ) – ТОВ «ФІАТУ»,  увага приділялася особливостям здійснення моніторингу споживання енергетичних ресурсів. Інформаційна система енергомоніторингу дозволяє централізовано відстежувати та контролювати споживання енергетичних ресурсів бюджетними закладами та установами міста, а також отримувати онлайн інформацію щодо споживання енергоносіїв з «перших рук».

Наявність такої інформації дає можливість не тільки проводити аналіз фактичного енергоспоживання, а й використовувати її для прийняття тактичних та стратегічних управлінських рішень на рівнях як головних розпорядників бюджетних коштів, так і керівництва міста. Така система впроваджена в 144 закладах та установах бюджетної сфери міста.

Систематичний моніторинг дисциплінує споживача, спонукає його до контролю за використанням енергоносіїв і в перспективі дає економію енергоресурсів до 10% без впровадження інших енергоефективних заходів із капітальними вкладеннями.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.