3°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 30.58 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

У Кам’янському відбулися навчання пожежних

Об’єктом відпрацювання було обрано житловий будинок по пр. Наддніпрянському, 27. За «легендою», пожежа сталася внаслідок порушення правил використання побутових електронагрівальних приладів на 13-му поверсі та перекинулася на 14-й. Заручником вогню став мешканець будинку, який знаходився у ліфті.

Навчання відбулися 18 липня на лівобережжі. Для ліквідації умовної пожежі було залучено 40 рятувальників особового складу та 6 одиниць спецтехніки.

Головна мета - відточення професійних навичок: орієнтація на місцевості, розрахунок спільних дій з ліквідації вогню та порятунку потерпілих, а також співпраця з іншими комунальними та аварійно-рятувальними службами міста.

Такі тактико-спеціальні навчання дають змогу адекватно оцінити можливості рятувальників у випадках реальної небезпеки. Ця операція показала, які на сьогодні є недоліки.  

Актуальним залишається питання відсутності пожежної частини на лівобережжі та драбин, які дозволяли б дістатися верхніх поверхів багатоповерхівок. Серед іншого - відсутність систем протипожежної сигналізації, протидимового захисту та внутрішнього протипожежного водопроводу, аварійного освітлення. Та це ще не всі проблеми. У разі справжньої загрози, цей перелік може призвести до непоправної біди.

Детальніше в цій категорії: « Плани на сесію міської ради До уваги! »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.