-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському впроваджують унікальний спортивний проект

19 березня Камянське відвідав відомий телеведучий Олександр Педан – засновник і лідер спортивного руху «JuniorZ». Це унікальний проект, спрямований на популяризацію і розвиток спорту серед школярів. Він передбачає впровадження інноваційних видів спорту, таких, як черлідинг, петанк, самбо, бадмінтон, флорбол, фрізбі, у шкільну програму загальноосвітніх закладів міста.

Презентація проекту і перший тренінг для вчителів відбулися у школі № 25 на лівобережжі. Під час заходу Олександр Педан і міський голова Андрій Білоусов підписали меморандум про розвиток нового спортивного руху.

«Нам дуже приємно, що Кам’янське долучається до спортивного руху JuniorZ. Великий оптимізм в успіх заходу вселяє той факт, що проект підтримує особисто міський голова, і ми з радістю пропонуємо Андрію Леонідовичу стати почесним другом спортивного руху JuniorZ», – сказав Олександр Педан.

Андрій Білоусов висловив щиру вдячність лідеру руху та його команді за приїзд до Кам’янського і проведення першого тренінгу. Міський голова зазначив, що заняття фізкультурою повинні бути не тільки корисними для здоров’я, але й цікавими, захопливими і різноманітними. Цей проект дасть можливість якісно змінити підхід вчителів до проведення занять, освоїти на практиці нові знання і підвищити свою кваліфікацію. А школярам –  надасть ще більшу альтернативу у виборі спортивних напрямів.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.