Кам’янське

USD 26.18   EUR 29.43
Новини 24

У Кам’янському встановили особу злочинця, який розчленував свою жертву

Про це розповів начальник відділу поліції міста Сергій Лукашов.

23 квітня до поліції Кам’янського звернулися місцеві мешканці з повідомленням, що в районі станції Тритузна були знайдені людські руки, обгризені бродячими тваринами. З допомогою кінологів зі службовою собакою правоохоронці знайшли також мішок із людськими ногами.

Після цього було проведено необхідний комплекс слідчих оперативно-розшукових дій, у результаті яких встановлено особу 43-річної потерпілої. Жінка вела безладний спосіб життя, зловживала алкоголем та вживала наркотики. Заяв про зникнення жінки до поліції не надходило.

Родичі потерпілої підтвердили, що приблизно 10 днів тому вона вийшла з дому та відтоді не повернулася. Це не стало для них новиною, адже випадки тривалого зникнення жінки траплялися й раніше.

Правоохоронці встановили особу одного з місцевих жителів, якого нещодавно бачили з потерпілою. Чоловіка затримали. У ході допиту він зізнався, що був раніше знайомий із жінкою. Він зустрівся з нею на правому березі міста, після чого вони разом поїхали до чоловіка додому на лівобережжя.

Під час вживання спиртного між ними виникла сварка на побутовому ґрунті. Чоловік почав завдавати своїй знайомій удари руками й ногами, після чого вона втратила свідомість, а злочинець ліг спати. Уранці він побачив, що жінка померла.

Далі чоловік пішов вживати алкоголь та 3–4 дні був відсутній вдома. Потім, вирішивши позбутися трупа, він у ванній відділив від тіла кінцівки, склав їх у поліетиленові пакети, привіз у маршрутці на правий берег та викинув на стихійне звалище. Згодом він відокремив голову і так само вивіз на правобережжя Кам’янського.

Тулуб же чоловік повантажив на «кравчучку», привіз на територію Петриківського району недалеко від забудови Лівого берега й теж покинув на купі сміття.

Як зазначив начальник відділу поліції, чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії.

Фігурантові справи 44 роки, він зловживає спиртним та вживає наркотики. Був судимий за завдання тяжких тілесних ушкоджень зі смертельним наслідком своїй співмешканці в 2006 році. У 2014-му звільнився з місць позбавлення волі. Працював на одному з підприємств міста.

Загибла жінка мала двох дітей, проте була позбавлена батьківських прав. Одну дитину всиновили інші батьки, над іншою опікуном призначена матір жінки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.