-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

У Кам’янському втілять нові інвестиційні проекти

Кам'янське активно залучає міжнародні кредитні та грантові ресурси для реалізації низки інноваційних проектів. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Згідно з Програмою соціально-економічного та культурного розвитку міста, у 2018 році за рахунок цих ресурсів буде завершено реконструкцію гуртожитку по проспекту Конституції, 32 під соціальне житло (обсяг  фінансування 35,1 млн грн) за рахунок коштів Українського фонду соціальних інвестицій. Тут будуть введені в експлуатацію 36 квартир.

За рахунок грантових ресурсів заплановано здійснити реконструкцію будівлі дошкільного закладу (ясла-садок №43) під санаторний дошкільний заклад «Зоренька» по вулиці Дмитра Яворницького, 28 з обсягом фінансування 12,8 млн грн за рахунок коштів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

У цьому році передбачається створити реабілітаційне відділення для ветеранів на базі міської лікарні №5 (обсяг фінансування 274 тис. доларів США) в рамках грантової програми «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб за фінансової допомоги Світового банку.

Керівництво Кам'янського продовжить роботу з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за програмами розвитку соціальної інфраструктури стосовно виділення грантових коштів на реалізацію трьох субпроектів. Ці проекти передбачають проведення капітальних ремонтів загальноосвітньої школи №9, будівель територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району по проспекту Перемоги, 45. Обсяг фінансування становить 16,8 млн грн.

Також Кам'янське включено до програми Європейського інвестиційного банку щодо проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» з відбору для фінансування шістнадцяти об'єктів соціальної сфери. Обсяг фінансування – 269,3 млн грн.

Крім цього, у 2018 році Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Кам'янського передбачено реалізувати проект термомодернізації 38 закладів освіти, науки, спорту та охорони здоров'я з обсягом фінансування 14,6 млн євро – відповідно до Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.