-6°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

У Кам’янському взялися за аварійні козирки

фото: facebook фото: facebook

У місті тривають роботи з укріплення та демонтажу аварійних козирків під’їздів. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради Сергій Понізов, сайт міської ради.

Нагадаємо, що 28 жовтня стався обвал залізобетонної конструкції під’їзду на вулиці 8 Березня, 41, внаслідок чого загинув 17-річний хлопець. Наступного ж дня директор Департаменту підписав наказ про термінове обстеження вхідних груп усього житлового фонду міста на предмет аварійності.

До 3 листопада Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду провела дане обстеження. За його результатами було складено перелік із 56 адрес, де вхідні групи або козирки під’їздів перебувають в аварійному стані; ще в 65 будинках небезпеку становлять металеві огорожі даху.

На даний час триває процес укріплення або демонтажу небезпечних козирків. На сьогодні ремонтні роботи виконано на 15 об’єктах.

Як наголосив Сергій Понізов, головне завдання – не допустити подібних нещасних випадків у подальшому. Тому комунальники продовжуватимуть роботи до повного усунення небезпеки аварійних вхідних груп. Наступним кроком стане встановлення нових козирків замість демонтованих.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.