19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

У Кам’янському «ЗА» безпечну працю

Сьогодні відбулася нарада присвячена Всесвітньому Дню охорони праці. Це свято відзначається в Україні щорічно 28 квітня, відповідно до наказу Президента від 18 серпня 2006 року.

На засіданні були присутні – начальник управління промислової безпеки ПАТ «ДМК» В’ячеслав Титаренко, начальник відділу охорони праці ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» Римма Гафарова, заступник технічного директора з охорони праці ПАТ «Дніпровагонмаш» Антоніна Марченко, директор з ОП, ПБ, ТЗ та НС ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС» Олександр Девятка, начальник відділу охорони праці ПАТ «Євраз», начальник відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кам’янське Валентина Ігнатова. Очолив нараду перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

Мета – обмінятися досвідом в галузі охорони праці на основних промислових підприємствах міста. Представники підприємств звітували, які профілактичні роботи з питань промислової безпеки та охорони праці проводяться на їх виробництвах. Далі присутні обмінялися досвідом безпечного робочого простіру на виробництві.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.