-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

У Кам’янському запущено навігаційний додаток «Waze»

Кам’янське розпочало співпрацю з навігаційним сервісом «Waze». Як повідомляє прес-служба міської ради, всі технічні питання відпрацьовані спільно з комунальним підприємством «Інформаційні системи», і навігаційний додаток запущено.

Тепер кам’янчани можуть стежити за ситуацією на дорогах за допомогою спеціального додатка, а міські служби – взаємодіяти з водіями та обмінюватися важливою інформацією.

Водії зможуть попереджати про ситуації на дорогах і автоматично передавати інформацію в Єдину диспетчерську службу Кам’янського для її усунення (при досягненні 3-х «лайків» від інших шоферів для підтвердження актуальності). Водієві достатньо зробити три кліки в додатку, за можливості додати фото або коментар. Немає необхідності телефонувати або писати листи: точні GPS-координати допоможуть знайти точне місце розташування.

У разі проведення планових ремонтних робіт, міських заходів або в умовах надзвичайних ситуацій єдиний інформаційний центр Кам’янського зможе проінформувати жителів і гостей міста про перекриття доріг. «Waze» надасть оптимальний маршрут з урахуванням всіх подій.

Відео про Waze: https://www.youtube.com/watch?v=0o5l4CZWS-I

(Завантажити: https://waze.com/uk/ )

Усі охочі вже можуть реєструватися і почати заповнення карти, тим самим допомагаючи іншим бути в курсі ситуації на дорогах.

«Waze» успішно зарекомендував себе в таких великих містах, як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Бостон, Ріо-де-Жанейро, Київ тощо. Обмін даними дозволить поліпшити місто, інфраструктуру, міські служби зможуть отримувати більше інформації й оперативно реагувати на аварійні чи інші ситуації.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.