-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

У Кам’янському затвердили план заходів для забезпечення стабільної життєдіяльності міста

3 квітня у Кам’янському відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорили питання забезпечення стабільної життєдіяльності міста при проведенні децентралізації системи теплопостачання.

Засідання очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов. Він наголосив, що при проведенні децентралізації системи теплопостачання правобережної частини міста важливо запобігти виникненню будь-яких критичних ситуацій. У зв’язку з цим комісія доручила комунальному підприємству «Тепломережі» та ПрАТ «Дніпровська теплоцентраль»  вжити вичерпних заходів щодо підготовки та проходження опалювального сезону 2018-2019 років; забезпечити збереження та працездатність всіх інженерних мереж теплозабезпечення для початку наступного опалювального сезону. КП «Тепломережі» також доручено виступити замовником та укласти угоди з розробником схеми реконструкції енергозабезпечення міста  за рахунок власних коштів.

Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради комісія доручила забезпечити дільниці, де будуть проводитись прийоми громадян з питань встановлення індивідуального опалення, бланками та заявами; залучити муніципальну гвардію для охорони правопорядку на цих дільницях; укласти угоди з підрядними організаціями на виконання ремонтних робіт внутрішньобудинкових електричних мереж та розподільчих щитків.

Комунальному підприємству «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» та ТОВ «Оселя» доручено забезпечити: належний технічний стан внутрішньобудинкових електричних мереж та розподільчих «щитків»; безперебійне функціонування внутрішньобудинкових електричних мереж протягом опалювальних періодів; утеплення внутрішньобудинкових водопровідних та каналізаційних мереж багатоквартирних будинків для запобігання їх перемерзанню в осінньо-зимовий період; збереження та належний робочий стан внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, технічних приміщень, підвалів, горищ та підготовку їх до роботи у наступному опалювальному періоді.

Кам’янському району електричних мереж ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» доручено забезпечити безперебійне функціонування трансформаторних підстанцій у зв’язку зі збільшенням потужності споживання електричної енергії; провести ремонт та модернізацію магістральних, квартальних та будинкових електричних мереж будинків правобережної частини міста; забезпечити протягом осінньо-зимового опалювального періоду 2018-2019 років безперебійне електропостачання багатоквартирних будинків, закладів охорони здоров’я, освіти, установ та організацій державної, обласної та комунальної форми власності, які використовують електричну енергію для опалення.

Кам’янському відділенню ПАТ «Дніпропетровськгаз» необхідно забезпечити належний технічний стан газових мереж та газорозподільчих пунктів для можливості проведення децентралізації системи теплопостачання та встановлення газових котелень для опалення; провести модернізацію магістральних, квартальних та внутрішньобудинкових мереж газопостачання для забезпечення можливості встановлення індивідуального опалення та його безперебійної роботи. За заявами, забезпечувати споживачів багатоквартирних будинків правобережної частини міста індивідуальними приладами обліку спожитого природного газу. Крім цього, підприємству доручено забезпечити протягом наступного опалювального періоду безперебійне газопостачання багатоквартирних будинків та установ, які використовують природний газ для опалення.

Також рішенням комісії міському відділу поліції рекомендовано невідкладно реагувати на всі факти крадіжок ліній теплопостачання та терміново інформувати про це департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування Середа, 04 квітня 2018 10:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.