Вітер: 9.66 km/h

USD 26.98   EUR 30.43
Новини 24

У Кам’янському завершився чемпіонат Дніпропетровщини з плавання

16 лютого в басейні «МіКомп» завершився відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків.

У завершальній програмі плавці змагалися на дистанціях 50 метрів вільним стилем, 50 метрів батерфляєм, 100 метрів брасом, 100 метрів на спині, 200 метрів комплексним плаванням, 400 метрів вільним стилем.

Вихованці тренерів кам’янського СК «Промінь» (а Артем Таранущенко виступав ще й за «Промінь»-ДУФК) завоювали 17 призових місць (3+8+6). Чотири рази на п’єдестал пошани піднімалася Вікторія Костроміна, тричі – Роксолана Сулейманова. До спортсменів, які вже раніше завойовували медалі, цього дня приєднався Максим Мельничук, вихованець тренера Дмитра Краєвського. Юнак став бронзовим призером на дистанції 100 метрів на спині.

Загалом на чемпіонаті кам’янчани отримали 43 медалі (12 золотих, 16 срібних, 15 бронзових). Рекордсменкою за кількістю нагород стала вихованка тренера Андрія Сидорченка, майстер спорту Вікторія Костроміна, у якої 8 медалей – по чотири «золота» і «срібла».

Джерело: «Disk-sport.com»

Останнє редагування Понеділок, 18 лютого 2019 08:38