-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.23
Новини 24

У Кам’янському змагалися депутати

13 квітня у Кам’янському коледжі фізичного виховання пройшов перший етап VII Обласної спартакіади депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Організатором змагань виступив департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Під час урочистого відкриття спартакіади з вітальним словом до учасників звернулись почесні гості: головний суддя змагань – начальник відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради, майстер спорту з важкої атлетики Анатолій Івашина; депутат міської ради Валентина Капінус; директор Кам’янського коледжу фізичного виховання Віктор Чибісов. Вони побажали спортсменам красивої та чесної гри, впевненості у власних силах і, звичайно, перемоги. Студенти коледжу фізичного виховання продемонстрували присутнім яскраві виступи зі спортивної акробатики та художньої гімнастики.

Участь у змаганнях з волейболу та міні-фуболу взяли команди депутатів міських рад Кам’янського, Жовтих Вод, Вільногірська, а також місцевих рад П’ятихатського, Верхньодніпровського, Криничанського, Петриківського та Царичанського районів.

За результатами змагань команди посіли такі місця.

Волейбол:

 1. Петриківська районна рада;
 2. П’ятихатська районна рада;
 3. Верхньодніпровська районна рада;
 4. Кам’янська міська рада;
 5. Жовтоводська районна рада;
 6. Вільногірська міська рада;
 7. Криничанська районна рада;
 8. Царичанська районна рада.

Міні-футбол:

 1. Петриківська районна рада;
 2. Верхньодніпровська районна рада;
 3. Кам’янська міська рада;
 4. П’ятихатська районна рада;
 5. Жовтоводська районна рада;
 6. Вільногірська міська рада;
 7. Криничанська районна рада;
 8. Царичанська районна рада.

Високий рівень фізичної підготовки та справжню волю до перемоги продемонстрували депутати Кам’янської міської ради на чолі з капітаном команди – секретарем міськради Олександром Залевським. До збірної увійшли депутати Сергій Плохоцький, Андрій Дроговоз, Віталій Чернявський, Григорій Самойленко, Антон Гусєв та Артур Круть. Представники різних фракцій та політичних партій на спортивному майданчику об’єднались в одну команду, яка буде відстоювати честь міста на змаганнях обласного рівня.

По завершенні заходу учасники змагань висловили вдячність директору і колективу Кам’янського коледжу фізичного виховання за надання чудових умов для проведення змагань та об’єктивне суддівство.

VIІ Обласна спартакіада депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів проводиться відповідно до розпорядження голови обласної ради № 49-р від 22.03.2018 з метою пропаганди здорового способу життя. Головним завданням спартакіади є залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація активного відпочинку, зміцнення здоров`я і сприяння творчому довголіттю засобами фізичної культури через систему масових змагань.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.