Вітер: 20.92 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

У Кам’янському змагалися юні важкоатлети

У культурно-спортивному центрі «Дніпровець» пройшла  першість міста серед важкоатлетів 2003 року народження та молодших. Родзинкою змагань стали виступи срібного призера юнацького чемпіонату України нинішнього року Микити Сергієнка та учасниці цих же змагань Олександри Богун.

На поміст виходили 15 штангістів, що представляли три важкоатлетичні школи міста: «Дніпровець», коледж фізичного виховання та ДЮСШ № 2.

Спортсмени виконували дві вправи: ривок і поштовх. Після двохгодинних виступів штангістів головний суддя змагань майстер спорту Микита Івашина оголосив призерів. Абсолютним переможцем у двоборстві став Микита Сергієнко, вихованець заслуженого тренера України Петеримова. До речі, Микита є членом збірної України в своїй віковій категорії.

Юнак у ривку показав результат 85 кг, штовхнув 110-кілограмову штангу, що у ваговій категорії до 63 кг принесло загальну суму 195 кілограмів.

Першими у своїх вагових категоріях стали також Валерія Ботиченко, Олександра Богун, Дмитро Данильчук, Євген Шкода, Віктор Безцінний, Андрій Дрозд, Олександр Дерко та Богдан Бахтін.

Останнє редагування Вівторок, 13 листопада 2018 09:08