-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

У Кам’янському змінено номер «гарячої лінії» з антикорупційних питань

У Кам’янському змінився номер «гарячої» телефонної лінії з антикорупційних питань. Відтепер громадяни, які бажають повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», можуть зателефонувати за номером 55-40-29.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова у Кам’янському створено спеціальну телефонну «гарячу лінію» з питань порушення антикорупційного законодавства.

Громадяни, які бажають повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», можуть зателефонувати на гарячу лінію. Реєстрацію таких даних здійснює відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. Посадовці розглядають і анонімні повідомлення, якщо наведена в них інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Відділу доручено інформувати спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення. У разі необхідності посадові особи також повинні повідомляти міського голову для вжиття заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.