-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 20.92 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

У Кам’янському з’явиться сучасний полігон для утилізації сміття

Більше півстоліття в Кам’янському всі відходи скидали на міське звалище. Технічно воно не відповідало жодним нормам утилізації сміття. Всі небезпечні речовини потрапляли в ґрунт та забруднювали навколишнє середовище.

«У 2016 році Кам’янська міська рада розробила проект полігону, але коштів на його реалізацію в місцевому бюджеті не вистачало. Ми звернулися за допомогою до ДніпроОДА. З обласного бюджету виділили кошти і почали будівництво полігону твердих побутових відходів», - розповів директор Департаменту ЖКГ та будівництва Кам’янського Сергій Понізов.

«Нині будівництво об’єкта на завершальному етапі. Його площа – більше двох гектарів, які зможуть вмістити 300 тисяч кубометрів сміття. Полігон буде відповідати всім екологічним нормам», - відзначив Валентин Резніченко, голова ДніпроОДА.

«Ми переходимо на зовсім інший рівень утилізації сміття. Буде екологічно чисте захоронення відходів. Завдяки спеціальному покриттю котловану та дренажній системі, отруйні речовини не потраплятимуть в ґрунтові води», - зазначив директор КП «Комунальник», яке опікуватиметься полігоном, Богдан Наполов.

Закінчити будівництво об’єкта планують вже цього року.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.