-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У міському центрі зайнятості допоможуть обрати професію

Вибір професії до душі – складне і відповідальне завдання. Правильна відповідь на запитання «Ким бути?» допоможе знайти свій професійний шлях у житті, отримувати задоволення від праці та приносити користь людям і країні, наголошують у Кам’янському міському центрі зайнятості.

Якщо у вас виникли труднощі у виборі та здобутті майбутньої професії, звертайтеся по допомогу до відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості. Тут діє унікальна програма профорієнтаційного тестування «АРМ Профконсультант», розроблена за участю викладачів Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана.

Ця методика заснована на діагностиці та порівнянні трьох головних факторів успішного професійного навчання та самореалізації: визначення професійної орієнтації, рівня розвитку інтелекту, психологічних властивостей особистості. Саме в області перетину цих факторів знаходиться сфера ймовірної успішної професійної самореалізації людини. Завдання програми якраз і полягає в тому, щоб з урахуванням формули вибору максимально точно визначити та актуалізувати професійну сферу, допомогти обрати конкретну професію.

За результатами оцінки тестування АРМ «Профконсультант» автоматично генерує перелік рекомендованих професій.

Функціональні можливості дозволяють пройти тестування як російською, так і українською мовами. Додаткові методики допоможуть визначити: рівень розвитку управлінського потенціалу та ступеня готовності до заняття керівних посад; рівень розвитку вербального, математичного, техніко-конструктивного інтелектів; рівень розвитку оперативної пам'яті; комунікативні установки та мотиваційні чинники особистості.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.