12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 19.31 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

У місті перевірили якість виконання ремонту дахів

7 липня до Кам’янського завітали з робочим візитом гості з області. Директор Департаменту житлового – комунального господарства обласної адміністрації, депутат обласної ради Андрій Коломоєць разом з очільником міста Андрієм Білоусовим інспектували ремонтні роботи покрівлі, що проходять у  місті. Вони особисто перевірили хід закінчення робіт по капітальному ремонту покрівлі  на даху  5-поверхового будинку за адресою Сергія Слісаренка  (колишня Скалика), 2/34,  який здійснювався за кошти обласного бюджету. Дах цього будинку протікав майже  12 років. Нарешті проблему вирішено, покрівлю будинку відремонтовано.

У  Кам’янському  заплановано цього року відремонтувати ще 25 дахів. Вже на наступний рік готують проектно-кошторисну документацію для виконання капремонту 73-х покрівель. Міський голова Андрій Білоусов впевнений, що з такою  підтримкою, яку надає місту  керівництво області на чолі з губернатором Валентином Резніченком, ми зможемо відремонтувати в 4 рази більше дахів, і вже в найближчі кілька років повністю вирішити питання  з дахами, що протікають, щоб   і назавжди забути про цю проблему.

«Сьогодні я хотів особисто переконатися в тому, що ремонт ведеться якісно, а гроші йдуть відповідно  за призначенням, і дуже задоволений результатом свого візиту», - підсумував Андрій Коломоєць.

 


 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.