11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 82%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

У місті триває акція «Здоровим бути – ЗДОРОВО!»

У навчальних закладах Дніпродзержинська триває міська профілактична акція «Здоровим бути - ЗДОРОВО!», спрямована на відродження здорової нації, виховання у молоді справжніх людських цінностей, активної життєвої позиції, утвердження здорового способу життя та профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі. Про це повідомили в департаменті молоді та спорту міської ради.

Акція включає питання попередження суїциду, правопорушень та їх наслідків, запобігання ранньої вагітності, профілактики вживання наркотичних та токсичних речовин, алкогольних напоїв та тютюнових виробів у навчально-виховних, вищих та професійно-технічних навчальних закладах міста.

Станом на сьогодні в акції «Здоровим бути - ЗДОРОВО!» взяли участь майже 5 тисяч представників студентської та учнівської молоді міста.

Як наголошують у департаменті молоді та спорту, від здорового розвитку молодого покоління залежить не тільки сучасне, а й майбутнє країни. Розв'язання проблеми здорового способу життя можливе завдяки озброєнню молоді системою відповідних знань, вихованню в неї прагнення вести здоровий спосіб життя. Результатами системних і комплексних інформаційно-просвітницьких та інших дій має стати зміна основ поведінки кожної людини, усвідомлення нею особистої відповідальності за власне здоров’я.

Провідна роль у реалізації державної молодіжної політики в місті, зокрема в напрямку профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, належить навчальним закладам, адже саме вони є постійно діючою основною й найголовнішою ланкою системи безперервного виховання всебічно розвинутої особистості, формування у неї високих духовних і моральних цінностей. На сьогодні в усіх навчальних закладах Дніпродзержинська створені та діють «спеціалізовані ради профілактики» та «наркопости», до складу яких входять представники адміністрації, педколективу та студентства. Для проведення профілактичної роботи в навчальних закладах використовуються різні форми і методи: класні години, індивідуальні бесіди, проводяться місячники профілактичної роботи, вікторини, диспути, семінари тощо.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.