16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 57%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

У місті відбувся Всеукраїнський семінар-практикум

У Кам’янському відбувся  Всеукраїнський семінар-практикум «Сучасні форми та методи екологічної освіти і виховання у промислово розвинених регіонах України». До нашого міста завітали заступники директорів обласних еколого-натуралістичних центрів з 9 областей України – Запорізької, Закарпатської, Кіровоградської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької.

У ході семінару гості могли ознайомитися з визначними місцями, з промисловими підприємствами міста. Під час водної екскурсії на катері Флотилії юних моряків і річковиків по річці Дніпро – наочно побачили вплив металургійного виробництва на довкілля. З роботою енергетичного виробництва учасники семінару ознайомилися під час відвідування Дніпродзержинської гідроелектростанції.

Семінар продовжився на базі народного Міжшкільного екологічного музею при Дитячому екологічному центрі, де відбулося спілкування на тему «Формування інвайронментального мислення підростаючого покоління засобами музейної педагогіки в умовах промислового міста».

Приємні емоції та гарний настрій подарували учасникам семінару учні та вихованці навчально-виховного комплексу № 25 «Волошка», Флотилії юних моряків та річковиків міста, хореографічного ансамблю «Слов’яночка» навчально-виховного комплексу № 3, вихованці гуртків Дитячого екологічного центру.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.